Opret ny gruppe
     
SVARSIDE FUNKTIONER INDSTILLINGER INDBYDELSESTEKST TIP OM BOKAT.SE

Send e-mail til andre indbudte

Her kan du sende en meddelelse via e-mail til andre, der er blevet indbudt til aktiviteten. Du kommer til at stå som afsender af e-mailen (via Booket.dk), og hvis nogen svarer på e-mailen, kommer svaret direkte til din e-mail-adresse. Skriv meddelelsen nedenfor, marker, hvilke deltagere der skal modtage meddelelsen, og klik på send-knappen.
Emne:
Tekst:


Status for indbudte til aktiviteten:
= Ikke svaret = Takket ja = Takket nej

Indbudte til aktiviteten (marker dem, som skal modtage meddelelsen):
 Alice Stenholtz (per.stenholtz@pegol.se;kristina.stenholtz@dentsply.com)
 Amanda Bondesson (kristina.ohrfelt@comhem.se;jens@askimplat.com)
 Amelia Johansson (paula.johansson33@hotmail.com)
 Anna Sjöberg (peter.sjoberg@skandglas.se)
 Caroline Sabel (Ksabel@hotmail.se;sabel@bredband2.com;karin.sabel@astrazeneca.com;lars.john...)
 Cecilia Holkert (mats.holkert@tsiab.se;Ingridsvard@hotmail.com)
 Cornelia Scholtz (joakim.scholtz.se@tele2.se;anna.scholtz@tele2.se;jscholtz@volvocars.com)
 Elin Tornerefelt (magnus@tornerefelt.se;maria@tornerefelt.se)
 Elvira Karlsson (cissi.karlsson@icloud.com;robert.karlsson@me.com)
 Hanna Karlsson (katarina.karlsson69@gmail.com;tomas@contangostorage.com)
 Hanna Svensson (peter@familjensvensson.net;Karin@familjensvensson.net;karin.svensson@volvo....)
 Hanna Taflin (kristian.taflin@gmail.com)
 Idde Falk (peter.falk@beckers.se)
 Isabel Guldbrand (carrogold75@hotmail.com;hlynur_robert@hotmail.com)
 Jenifer Adjukovic (Susanne.Ajdukovic@skf.com;Susannesgbg@hotmail.com;denisgbg@hotmail.com)
 Josefin Holkert (mats.holkert@tsiab.se;Ingridsvard@hotmail.com)
 Klara Johansson (maria.an.persson@gmail.com;svante.johansson@mmt.se)
 Linnea Borg (ulf.lechelt@gotevia.se;christina.borg@partille.se;ulf.lechelt@volvocars.com...)
 Lovisa Hakegård (bjorn@hakegard.com;charlotte.hakegard@volvo.com)
 Maja Sjösten (sjosten.marcus@comhem.se)
 Malin Ryrberg (christina.ryrberg@ving.se;michael.ryrberg@specma.se)
 Meja Bernvid (pbernvid@gmail.com)
 Mimmi Axman (christina@axman.se;daniel@axman.se)
 Sofi Fagerberg Samuelson (peter.samuelson@maxm.se;monicafagerberg@yahoo.se)
 Stella Victor (gunilla.victor@saroleden.se;trent.victor.home@gmail.com;gunilla.victor@gmai...)
 Tea Bergqvist (asabergqvist@hotmail.com;martin.bergqvist@cryo.aga.com)
 Tilde Zeeberg (boel.zeeberg@gmail.com;david.zeeberg@gmail.com)
 Tinke Hammarstrand (lotta.hammarstrand@lightland.se;anders@kulregn.se)
 Vilma Börjesson (borjesson@bredband2.com;ifs_hans@hotmail.com)
Marker alle/fjern markering ved alle

For at mindske risikoen for misbrug af Bokat.se skal du indtaste verificeringskoden nedenfor i ruden nedenfor til højre.
Verificeringskode :

Tilbage