Opret ny gruppe
     
SVARSIDE FUNKTIONER INDSTILLINGER INDBYDELSESTEKST TIP OM BOKAT.SE

Send e-mail til andre indbudte

Her kan du sende en meddelelse via e-mail til andre, der er blevet indbudt til aktiviteten. Du kommer til at stå som afsender af e-mailen (via Booket.dk), og hvis nogen svarer på e-mailen, kommer svaret direkte til din e-mail-adresse. Skriv meddelelsen nedenfor, marker, hvilke deltagere der skal modtage meddelelsen, og klik på send-knappen.
Emne:
Tekst:


Status for indbudte til aktiviteten:
= Ikke svaret = Takket ja = Takket nej

Indbudte til aktiviteten (marker dem, som skal modtage meddelelsen):
 #04 Cronert Martin, 070-338 2264 (martin.cronert@roslagenssparbank.se)
 #05 Swedberg Göran, 070-205 6009 (goran@bromanco.com)
 #06 Eriksson Sven, 070-799 4559 (svenne.ericsson@spray.se)
 #07 Sjölin Johan, 0708-680618 (johan@artndito.se)
 #08 Lagerljung Mikael, 070-545 7031 (lagerljung@ownit.nu)
 #09 Andersson Thom, 070-484 7249 (anderssonthom@gmail.com)
 #12 Haraldsen Tim, 073-512 7733 (norsketim@hotmail.com)
 #13 Strandberg Olle, 073-698 5451 (olle.strandberg@romella.com)
 #14 Henriksson Stefan, 070-652 2475 (stefan_henriksson2@hotmail.com)
 #17 Vilval Felix, 0708-190341 (felix.vilval@capman.com)
 #19 Boivie Mattias, 0708-776656 (mattias@boiviedesign.com)
 #20 Fagerstedt Fredrik, 0709-625511 (ffagerstedt@gmail.com)
 #22 Strandlund Niklas, 070-742 3786 (niklas.strandlund@gmail.com)
 #26 Gustafson Fredrik, 0709-420999 (fredrik.gustafson67@gmail.com)
 #40 Wallbäcks Lars, 076-103 8486 (lars.wallbacks@gmail.com)
 #47 Forsberg Klas, 073-684 4703 (klas@forsberg.biz)
 #54 Carlsson Anders, 0708-876281 (anders.p.carlsson@maxm.se)
 #59 Sjöberg Mårten, 070-184 4550 (marten.sjoberg@hl-display.com)
 #60 Tidström Göran, 0709-293099 (goran.tidstrom@telia.com)
 #78 Olsson Pär, 070-435 2629 (contact@studioparolsson.com)
 MVX Swedberg Rebecca, 070-7184256 (rebecca.swedberg@hotmail.com)
 REF Ahlberg Frans, 070-7675907 (frans.ahlberg@hotmail.com)
 REF Ahlberg Peder (Pedder_92@hotmail.com)
 REF Alfredsson Calle, 070-7674250 (brinkencalle22@hotmail.com;alfredsson.calle@hotmail.com)
 REF Alfredsson Tomas, 070-4044273 (tomas.alfredsson@sj.se;brinken_95@live.se)
 REF Gunell John (jn_gunell15@hotmail.com)
 REF Hälleberg Steve (stivikivi@hotmail.com)
 REF Värmhed Albin, 073-5072066 (albin.v@hotmail.com)
 REF/MVX Calamnius Marcus, 073-4205810 (marcus.calamnius@hotmail.com)
Marker alle/fjern markering ved alle

For at mindske risikoen for misbrug af Bokat.se skal du indtaste verificeringskoden nedenfor i ruden nedenfor til højre.
Verificeringskode :

Tilbage